- Hoşgeldiniz

Adres : Akdeniz Mh. Alparslan Türkeş Blv. No:132/A Erdemli/Mersin
Telefon : 0 (324) 515 00 00
E-Posta : orhantartar@hotmail.com
Websitesi : http://tartarlarbellona.com/
Üyelik Tarihi : 27 Ocak 2017

Tartarlar Bellona

Yaşamınızı Güzelleştiriyoruz…

Bellona Yetkili Bayi Tartarlar Mobilya 9 yılı geri bıraktı. Bölgesinde kazandığını yatırıma dönüştürmeyi ilke edinen bir anlayış ile Mersin’in Erdemli ilçesinde 2005 yılında 5 katlı, 5000 m² mağazasını faaliyete geçiren Tartarlar Mobilya, Çukurova’nin ilk ve tek BELLONA A+ PLUS mağazasının ardından, 3 Katlı 1400 m² ikinci Alata Bellona şubesini ve hemen ardından Karaca Shop ile ticari başarısına yenilerini eklemiştir.

Müşterilerimizden aldığımız güç ile bölgenin en büyük Premium Mağazasını hizmete sunarak her geçen gün güven ile büyüyoruz. Hedefimiz Türkiye’nin en büyük mobilya markası olan Bellona ile bölgenin en çok tercih edilen ve en güvenilir ismi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Müşteri memnuniyeti doğrultusunda mevcut ürün kalitemiz her geçen gün artırmak ve firmamızı kolay ulaşılabilir kılmak öncelikli hedeflerimizden biri haline gelmiştir. Başarımızda en büyük faktör satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz, yaygın servis ağımız hızlı çalışma yapımız, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile en önemlisi kalitemizdir.

Markamıza duyduğunuz güven ve teveccühlerinizden dolayı tüm Mersin halkına teşekkürlerimizi sunarız.

Mobilyacılar kategorisinde bulunan Tartarlar Bellona sitemize 27 Ocak 2017 tarihinde eklenmiş ve 998 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Doğrulama Kodunu Girin * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İlgili Terimler :